Skip to content Skip to footer
W czym mogę Ci pomóc?

Czym się zajmuję?

Coaching

Pozwól pomóc sobie w osiągnięciu wyznaczonych celów w indywidualnej sesji coachingowej.

Gabinet psychologiczny

Konsultacje psychologiczne oraz wsparcie w obszarze zdrowia psychicznego.

Terapia krótkoterminowa

Wsparcie w przeżywaniu trudności życiowych w oparciu o terapię ACT.
Co jest ważne?

Dobrze, że jesteś!

Moja praca to ogromny przywilej towarzyszenia drugiej osobie w drodze do siebie. W trudnych momentach, w podejmowaniu decyzji, w poznawaniu siebie na nowo, w bardziej świadomym życiu i przeżywaniu.
Jeśli tutaj jesteś, to mocno wierzę, że to nie przypadek i zachęcam Cię do współpracy.

Siła jest w tobie!

Idealnie dopasowane
sesje coachingowe

Masz trudności z osiągnięciem swojego celu, zarówno w życiu prywatnym jak i zawodowym. Szukasz możliwości, by usunąć przeszkody, bądź czujesz, że nie możesz rozwijać się zawodowo? Brak Ci motywacji, lub nie wiesz jak być lepiej zorganizowanym i działać efektywniej?  

Przywilejem życia jest stać się tym,
kim naprawdę jesteś.

Carl Jung

warsztaty

Twój harmonijny rozwój

Opracowałam i prowadzę dedykowane warsztaty: dla firm, oraz specjalnie dla kobiet.

Jeśli potrzebujesz więcej informacji, lub chcesz nawiązać współpracę skontaktuj się ze mną.

dobre słowo

Rekomendacje

Nasza współpraca z Natalią miała dotyczyć coachingu biznesowego, lecz już przy pierwszym spotkaniu nastąpiła totalna zmiana i z tematów bardziej zawodowych, zeszłyśmy na prywatne.
Przygotowując się do spotkania, dzięki Natalii zdałam sobie tak po prostu sprawę, że życie osobiste ma ogromny wpływ na to, czy ja idę do przodu, czy też nie.
Natalia jest pierwszą osobą, przed którą aż tak się otworzyłam. Czułam od samego początku, że mogę zaufać. Natalia zawsze uważnie słucha, notuje, analizuje. Zadaje odpowiednie pytania pogłębiające skłaniające do refleksji i przemyśleń. Mój komfort w czasie sesji jest najważniejszy i Natalia bardzo o to dba.
Dzięki Natalii, dziś jestem dużo pewniejszą siebie i silniejszą Kobietą. Jestem na pewno o kilka kroków do przodu i zdecydowanie bardziej znam siebie. I co ważne, wiem też, że kiedy potrzebuję, zawsze mogę zwrócić się o pomoc, czy sesję dodatkową.
Dziękuję Ci Natalia za to co dla mnie zrobiłaś i robisz! To jest dla mnie jedna z najbardziej wartościowych lekcji.

WiolaTalent Brand Lead
Employer & Personal Branding

Bardzo sobie cenię współpracę z Panią Natalią. Jej spokojny głos, opanowanie i profesjonalne podejście pozwala się zrelaksować i poczuć na tyle komfortowo, aby skupić się na szukaniu dobrych rozwiązań i dostrzec inne możliwości.
Jest wsparciem i przewodnikiem, który potrafi słuchać i wesprzeć tam, gdzie to konieczne. Cieszę się, że dzięki naszej współpracy udało mi się dotrzeć do tego miejsca, w którym teraz jestem.
Jestem naprawdę wdzięczna za nasze spotkania – dziękuję Ci.

Justyna

studentka

Polecam z całego serca Natalię. Pracowałyśmy z tematem, który powodował u mnie bardzo dużo napięcia, a dzięki sesjom czuję ulgę i o wiele więcej luzu. Dostałam narzędzia i techniki do wprowadzania w życie realnych zmian i już widzę pierwsze rezultaty ich stosowania. Jestem wdzięczna!

Ania

dietetyczka